Автор Тема: Корпус за бързо реагиране  (Прочетена 466 пъти)

asahi

• Публикации: 14919
    • орган за контрол
Корпус за бързо реагиране
« -: Април 06, 2013, 10:47:47 pm »

По TV7 - "Корпус за бързо реагиране", драма, екшън, България, 2012; В ролите: Златка Димитрова, Коко Тайсъна, Диана Любенова, Башар Рахал, Карла Рахал, Мариан Вълев, Васко Мавриков, Евгени Будинов, Стойко Пеев, Ивелин Найденов, Латинка Петрова

Някакква абсурдна комедия.
Орган за контрол www.electro-control.eu: Казанлък, Акредитиран орган за контрол от вид А измерване протоколи сертификати импеданс на защитния контур фаза-защитен проводник, съпротивление на защитни заземителни уредби;мълниезащитни заземителни курсове безопасност

Myth

• Administrator
  • Публикации: 3944
    • photosbg.net
Re: Корпус за бързо реагиране
« Отговор #1 -: Април 07, 2013, 12:44:46 am »
Мда, гледал съм я, вярно тъпа и абсурдна :)
http://photosbg.net
Kаквото и да си мислиш може и да не е вярно!

disign

• **
  • Публикации: 435
« Отговор #2 -: Април 07, 2013, 10:11:39 am »
Много тъп филм, рядко спирам филм, този се пробвах на два пъти да го гледам със един и същ резултат.
___
някъде го наричат didesignbg

Slivenski

• Гост
« Отговор #3 -: Април 07, 2013, 10:14:30 am »
скоро не съм гледал български филм, който да не е тъп и идиотски... и некадърно направен, на всичкото отгоре.

disign

• **
« Отговор #4 -: Април 07, 2013, 10:24:35 am »
Аве, Стъпки в пясъка, Светът е голям и спасение дебне отвсякъде, Дзифт, Шивачки, Откраднати очи, и още които изтървам.
___

Slivenski

• Гост
« Отговор #5 -: Април 07, 2013, 10:33:57 am »
Искам филм, който да вълнува с обикновена история, разказана по необикновен начин, а не обратното. Невероятните изгъзици, които се правят последните двайсет и няколко години са слаби в това отношение, включително и изброените. Остава и Мисия Лондон да ми цитирате…  [smiley18] [smiley18]

Uve_Smotanson

• Ушопляс Палачинката
  • Публикации: 4883
« Отговор #6 -: Април 07, 2013, 10:41:25 am »
С Мисията не се справих, реших да си съхраня психиката. Хвалят на Влади Въргала "Шменти капели" и "Светът е голям и спасение дебне от всякъде". Тия бих направил опит да ги гледам, но като цяло не бих се занимавал с българско кино.
несигурен интелигент

Slivenski

• Гост
« Отговор #7 -: Април 07, 2013, 10:43:34 am »
и като цяло нашите кинаджии се подхлъзнаха в стила на Куентин Тарантино и Гай Ричи и забравиха, че може и по друг начин да се снима кино...  :brick: :brick:

kaiser soze

• Гост
« Отговор #8 -: Април 07, 2013, 10:46:13 am »
направи ми впечатление, че дубл орите в някакъв турски сериал се справят отлично, докато акт орите в БГ сериали са УЖАС, то е един патос, едно декламиране. Ае обяснете ми го този феномен.
А за БГ хумористичните предвания  [smilie23]х10
това ли е българският хумор?? ного вулгарен ве  :brick:

disign

• **
« Отговор #9 -: Април 07, 2013, 10:49:17 am »
Не разбрах последно, филмите са тъпи и идиотски просто защото не са това което искаш ли?
___

Slivenski

• Гост
« Отговор #10 -: Април 07, 2013, 10:52:07 am »
има и нещо друго - българските филми, повечето от тях, са просто зле заснети, некадърно монтирани, с изключително лош звук, това неведнъж съм го казвал, включително и на хора от бранша, а те ми се сърдят... и веднага ме питат дали съм учил кино. не, не съм учил кино, но ти, ако си учил, би трябвало да те е срам какъв ужас си сътворил, а не да ми се надуваш, защото аз съм този, заради когото теб те има -

аз съм публиката - Негово Величество Зрителят :glory: :glory: :glory:

:ele: :ele: :ele:

DidiAndreeva

• Global Moderator
  • Публикации: 1607
« Отговор #11 -: Април 07, 2013, 10:55:29 am »
Последно от българските филми, които изгледах ми хареса само "Светът е голям и спасение дебне от всякъде". Чух добри думи и за "Стъпки в пясъка" и "Хиндемит", та те са наред. Но общо взето ... няма нещо, което да е изключително.

Uve_Smotanson

• Ушопляс Палачинката
  • Публикации: 4883
« Отговор #12 -: Април 07, 2013, 10:57:50 am »
Не разбрах последно, филмите са тъпи и идиотски просто защото не са това което искаш ли?

След европейско и азиатско кино, просто нема смисъл да си говорим, че нашите правят нещо. И под азиатско нямам предвид Боливудски булшит, въпреки, че и те сигурно са дръпнали светлинни години напред, ами културно направени южно корейски, японски и китайски филми(да правят много по-различни неща от кунг-фу тупалки). Кинематография, сюжет/сценарий, актьорска игра, да не говорими  за саундтраците на няколко филма, които направо ме втрещиха. 
несигурен интелигент

Slivenski

• Гост
« Отговор #13 -: Април 07, 2013, 10:58:40 am »

Да, не са това, което искам. Защото аз искам интересна история, добре написан сценарий, НЯКАКВА режисура, актьори, които не рецитират като пионерчета стихотворение за Георги Димитров; монтаж, който да не ме оставя в неведение какво по дяволите се случва; искам да чувам какво си говорят героите, без от ушите ми да тече кръв… и прочие, и прочие. А това за момента липсва в българското кино. Сори.

Slivenski

• Гост
« Отговор #14 -: Април 07, 2013, 11:05:44 am »
да не говорим, че от снимане и осветление поне маааалко разбирам... и това също липсва.

за пример ще дам само, че в един от последните български филми, които съм гледал, почти всяка сцена е с различен цветови баланс, с различен колорит. което нарушава интегритета на произведението - изглежда така, все едно е рокля, съшита от цветни парцали... кофти.

то затова и на доста български филми в постпръдакшъна им удрят по един як десатюрейшън или някакъв филтър, за да замажат нещата, ама не става.